Williams Martini Racing i Silverstone zapraszają fanów, którzy zdecydują  się do dowiedzenia Silverstone Circuit w piątek, 2 czerwca. 2017 na wydarzenie z okazji 40 lat Williamsa. 

Dzień otwarty  w dniu 2 czerwca da fanom możliwość zobaczenia najbardziej znanych samochodów w historii Formuły 1 na słynnym torze  na całym świecie. Kierowcy Williamsa z przeszłości i teraźniejszości będą także na imprezie, aby porozmawiać o swoich wspomnieniach i doświadczeniach z ostatnich czterech dekad. Także będzie można zobaczyć wspaniałe bolidy  które odegrały silną rolę w historii zarówno Williamsa, jak i Formuły 1.

Impreza jest otwarta dla fanów za darmo od 10:00, a samochody będą jeździć  od 11:00 do 15:00. Fani będą mieli dostęp do międzynarodowej trybuny Straight Grandstand naprzeciwko Pit Lane, gdzie także będzie możliwość wejscia by zbliżyć się do niektórych z tych pięknych samochodów w godzinach od 13:00 do 14:30.

Bilet zostanie wysłany pocztą elektroniczną do pobrania pdf na tydzień przed wydarzeniem, proszę wydrukować to i zabrać ze sobą.

Silverstone and Williams Martini Racing British Grand Prix Media Open Day